Yeni Öğrenim Teknikleri

Vipkare Akademi Eğitim Kurumları, gruba özel tekniklerin yanında kişiye özel öğrenim teknikleri ile ve kaliteli eğitim kadrosu ile size hayallerinize ulaşmak yolunda katkı sağlar.

Kişiye Özel Eğitim

VIP Şubemizdeki tüm eğitimler, öğrencilerin eğitimsel altyapılarındaki farklılıklar göz önünde bulundurularak şekillendirilmektedir.

Kişiye Özel Kitap

Deneme analizine göre öğrencimizin bilgi boşlukları tespit edilir. Bilgi boşluklarına göre her öğrencimize özel soru bankası hazırlanır. Kişiye Özel Soru Bankaları Ocak ayının ilk haftası ve Nisan ayının ilk haftası verilir.

Teknoloji Desteği

Öğrencilerimiz ihtiyacı doğrultusunda 1-1 derslerini randevu alabilmektedir. Tüm branşlardan özel ders ihtiyacı karşılıyoruz

Kişiye Özel Program

Vipkare Akademi’de programlar kişiye özel düzenlenir. Her öğrencinin eksik ya da geliştirilmesi gereken konular tespit edilerek program hazırlanır ve uygulanır.

Tecrübeli Eğitmenler

Vipkare Akademi, kaliteli doküman ve alanında beğeni – başarı sağlamış eğitmen kadrosu ile çalışmaktadır. Eğitmenlerimizin kalitesi en önemli referansımızdır.

Teknoloji Desteği

Vipkare Akademi, sahip olduğu teknolojik altyapı ile eğitimi desteklemektedir. Yapılan deneme sınavları aynı gün okunarak ayrıntılı analizler öğrencilerle paylaşılmaktadır.

Kaliteli Ortamda Ders Çalışma

Vipkare Akademi Eğitim Kurumlarında yılın belli dönemlerinde (SÖMESTR,YKS ÖNCESİ) Otel programları şeklinde düzenlenen, günlük en az 9 saat yoğun ders çalışma programlarıdır.

Ara
Kurslarımız için bizimle iletişime geçin.